Головна / Про компанію / Профіль компанії
ПРО КОМПАНІЮ
Профіль компанії
Нескінченна турбота про ваше здоров'я - головний пріоритет групи компаній «Ananta Medicare».

«Ananta Medicare» прагне оберігати і зберігати найголовніші людські цінності - міцне здоров'я і високу якість життя.

Група компаній Ананта Медікеар має власні заводи в Індії та офіси в Європі (Великобританія), Азії (Індія) і СНД (Україна).

Компанія була заснована в 1999 році. За роки успішної роботи на фармацевтичних ринках продукція «Ananta Medicare» здобула довіру пацієнтів і фахівців різних країн. Успіх компанії є результатом невтомної праці, відданості і високого професіоналізму наших співробітників.

В даний час метою компанії є розширення ринків збуту в різних регіонах світу.
В рамках реалізації стратегії розвитку «Ananta Medicare» збільшує виробничі потужності, удосконалює продуктовий асортимент, формує професійну команду, бере активну участь в науково-дослідних програмах.
МІСІЯ КОМПАНІЇ
Надавати високоякісні і доступні лікарські препарати та засоби рослинного походження в інтересах здоров'я пацієнтів.
Забезпечення фахівців в області медицини і фармації високоякісної медичної продукцією відповідно до сучасних стандартів охорони здоров'я.

Цінності, які нас об'єднують і є запорукою успіху «Ananta Medicare»:
Якість, Результатівність, Клієнтоорієнтованість, Партнерство, Цілеспрямованість, Інновації, Динаміка розвитку, Довіра, Відповідальність, Згуртованість.
БАЧЕННЯ
Світоглядна концепція «Ananta Medicare»: постійна турбота про здоров'я і якості життя людей шляхом підвищення загальної культури охорони здоров'я і тісної взаємодії з фахівцями в сферах медицини та фармації.

Драйвером розвитку «Ananta Medicare» є принцип - «Майбутнє починається сьогодні!». Тому в найближчих планах компанії нарощування нових виробничих потужностей, розширення асортименту продукції і фармако-терапевтичних напрямків, проведення наукових досліджень і розробка нових лікарських препаратів, та дієтичних добавок, представлення продукції компанії на світових ринках.
ВИРОБНИЦТВО
Продукція виробляється на власних заводах і за контрактом в Італії, Індії та Японії. Виробничий процес відповідає стандартам GMP, ISO 9001, ISO 22000 та забезпечує гарантовану якість продукції.

Вся продукція «Ananta Medicare» виробляэться на сучасних фармацевтичних підприємствах.
ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
Другий завод компанії Ананта Медікеар почав роботу в жовтні 2018 року. Він випускає цефалоспоринові антибіотики для орального та парентерального способу введення.

Третій завод буде запущений до 2020 року. Його спеціалізацією будуть ліофілізовані і рідкі ін'єкції.

Загальна площа заводів з виробництва лікарських засобів становить близько 30000 кв.м.

Системи виробництва і контролю якості даних заводів розроблені відповідно до вимог PIC / S GMP, такими як MHRA, FDA і т.д.

Виробництво лікарських препаратів під власними торговими марками «Ananta Medicare» також здійснюється на наступних заводах-партнерах:
Flamingo Pharmaceuticals Ltd. (India)
Eurolife Healthcare Pvt. Ltd. (India)
Marksans Pharma Ltd. (India)
Swiss Parenterals Pvt. Ltd.(India)
Venus Remedies Limited (India)
Artura Pharmaceuticals Ltd. (India)
Nutrilinea S.r.L (Italy) та інших підприємствах (Японії, Індії, України).
ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ І ЗАСОБИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ
Перший завод компанії Ананта Медікеар, що спеціалізується на виробництві дієтичних добавок і засобів рослинного походження, почав роботу в 2015 році. Продукція виготовляється у вигляді таблеток, капсул, сиропів, льодяників, порошків, кремів / гелів, мазей та інших лікарських форм.
ПРОДУКТОВИЙ ПОРТФЕЛЬ
Асортимент рецептурних і безрецептурних продуктів, з якими працює «Ananta Medicare» відповідає сучасним тенденціям розвитку медицини і формується в відповідності зі стратегією розвитку компанії. Продуктовий портфель включає в себе широкі перелік лікарських препаратів та засобів природного походження, що дозволяють проводити профілактику і лікування різних захворювань: серцево-судинних, ендокринологічних, неврологічних, гастроентерологічних, алергічних, дерматологічних та інфекційних захворювань, а також захворювань сечостатевої системи, що випускаються в різних лікарських формах: таблетки, капсули, льодяники, сиропи, спреї, гелі, парентеральні лікарські форми (розчини, порошки для ін'єкцій / інфузій).

Маркетингова стратегія компанії і багаторівневий контроль якості продукції, що випускається є нашим постійним пріоритетом і спрямовані на те, щоб кожен продукт відповідав найсуворішим міжнародним стандартам.

Компанія «Ananta Medicare» проводить клінічні випробування дієтичних добавок і засобів рослинного походження, що виводяться на ринок. Таким чином, їх ефективність клінічно доведено.
ЯКІСТЬ
«Безкомпромісна якість» - основа філософії «Ananta Medicare», так як висока якість - це прогнозована ефективність і гарантована безпека.

Компанія «Ananta Medicare» суворо дотримується політики ретельного контролю якості, який охоплює всі стадії виробництва і зберігання продукції, а також відповідає самим вимогливим міжнародним стандартам. Робочі операції і процедури стандартизовані відповідно до міжнародних вимог і норм:
Виробництво функціонує з дотриманням стандартів Good Manufacturing Practice (GMP). Лабораторні дослідження проводяться відповідно до стандартів Good Laboratory Practice (GLP).
Система складського обліку, зберігання і дистрибуції функціонує відповідно до вимог Good Distribution Practice (GDP).
МАРКЕТИНГ
Активно функціонує відділ маркетингу компанії «Ananta Medicare» використовує в своїй роботі сучасні методи просування продукції, спрямовані на задоволення потреб споживачів і фахівців в області медицини і фармації. Успішні маркетингові стратегії побудови брендів забезпечують динамічний розвиток компанії на різних ринках.
КОМАНДА
Результативна діяльність «Ananta Medicare» забезпечується злагодженою роботою всіх підрозділів: виробничого відділу, відділу маркетингу, реєстрації лікарських засобів, відділу продажу, відділів перспективного розвитку та логістики, підрозділи зовнішньої служби компанії.
Наша компанія - це територія необмежених можливостей, де молоді талановиті і амбітні фахівці в області медицини і фармації мають можливість проявити свої знання, навики і повноцінно реалізуватися.

Історія успіху «Ananta Medicare» - це результат багаторічної кропіткої праці всього колективу в ім'я здоров'я і високої якості життя пацієнтів.
Наша команда неухильно прагне до лідерства і готова докладати максимум зусиль і весь свій потенціал розуміючи, що стати лідером у своїй галузі не просто, ще складніше втримати і зміцнити завойовані позиції.
«Ananta Medicare» об'єднала знання і навики талановитих, амбітних, відповідальних та ініціативних фахівців. Сьогоднішній колектив компанії це команда однодумців, які об'єднують багаторічний досвід і багаж знань з енергійністю, оптимізмом і відкритістю до сучасних технологій. Високий професіоналізм і мотивованість співробітників дозволяють нам бути динамічною і результативною командою.

Ефективна система навчання і постійний розвиток організаційної структури компанії - невід'ємний пріоритет в роботі «Ananta Medicare». Система управління персоналом базується на кодексі корпоративної етики, в якому сформульовані і систематизовані основні норми і принципи поведінки співробітників компанії.