Підвищення конверсії сайту (СRO)
Це збільшення продажів. Як? Ми просто зробимо сайт зручнішим. Наприклад, якщо раніше з 10 000 відвідувачів покупку здійснювали лише 70, то після оптимізації покупок може стати на 45% більше!
У послуги входить
У послуги входить
У послуги входить
У послуги входить
Юзабіліті-аудит сайту
Без простого та зрозумілого сайту високого коефіцієнта продажів не буде. Юзабіліті аудит допоможе визначити шлях вашого клієнта до покупки. А після – скоригуємо його та зробимо простіше!
Перевіряємо, який шлях клієнт проходить частіше. На які кнопки натискає, які зображення затримується. Після цього — оптимальне налаштування через Google Optimize.
А/В-тестування сайту
Створення посадкових сайтів
Обчислюємо 3 відвідувані сторінки. Після цього — створюємо для них нові макети. Вам залишається лише передати їх програмісту. Можемо допомогти однолітком та програмуванням.
Замовте аудит щодо підвищення конверсії вашого сайту до кінця місяця та отримайте знижку 5%!
1. Підвищення коефіцієнта конверсії
2. Зростання продажу того ж обсягу трафіку
Який результат?
Який результат?
Який результат?
Який результат?
Більше конверсій
Доопрацювання сайту підвищить юзабіліті. Користувальницький досвід стане приємнішим, а емоційне бажання зробити покупку посилиться, що призведе до збільшення коефіцієнта конверсії.
Збільшення коефіцієнта конверсії призведе до зростання продажів із того ж обсягу трафіку. З тією самою кількістю відвідувань ви здійснюватимете набагато більше продажів!
Більше покупок
Для кого підійде?
Прагніть бути лідером у своїй ніші
Рекламні бюджети понад 1000 $
Ребрендинг сайту