Підвищення конверсії сайту (СRO)
Це збільшення продажів. Як? Ми просто зробимо сайт зручнішим. Наприклад, якщо до цього з 10 000 відвідувачів покупку здійснювали тільки 70, то після оптимізації покупок може стати на 45% більше!
До послуг входить
До послуг входить
До послуг входить
До послуг входить
Юзабіліті-аудит сайту
Без простого і зрозумілого сайту високого коефіцієнта продажів не буде. Юзабіліті-аудит допоможе визначити шлях вашого клієнта до покупки. А після - скорегуємо його і зробимо простішим!
Перевіряємо, який шлях клієнт робить частіше. На які кнопки натискає, на яких зображеннях затримується. Після - оптимальне налаштування через Google Optimize.
А/В-тестування сайту
Створення цільових сайту
Обчислюємо 3 найбільш відвідувані сторінки. Після - створюємо для них нові макети. Вам залишається тільки передати їх програмісту. Можемо допомогти з версткою і програмуванням.
Замовте аудит щодо підвищення конверсії вашого сайту до кінця місяця і отримайте знижку 5%!
1. Підвищення коефіцієнта конверсії
2. Зростання продажів того ж обсягу трафіку
Який результат?
Який результат?
Який результат?
Який результат?
Більше конверсій
Доопрацювання сайту підвищить юзабіліті. Користувацький досвід стане приємнішим, а емоційне бажання зробити покупку посилиться, що призведе до збільшення коефіцієнта конверсії.
Збільшення коефіцієнта конверсії призведе до зростання продажів з того ж обсягу трафіку. З тою самою кількістю відвідувань ви будете здійснювати набагато більше продажів!
Більше покупок
Для кого підійде?
Прагнете бути лідером у своїй ніші
Рекламні бюджети понад 1000 $
Ребрендинг сайту